top of page

Telefonos ügyfélszolgálatos

Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky utca 17, 3527 Hungary

Munkaidő

Teljes munkaidő

Az állás leírása

Feladatok

Ügyfélszolgáti hívások kezelése. A munkavégzés számítógépes rendszeren keresztül történik, a rendszer kezelésére megtanítjuk a jelentkezőket.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség,

  • Csapatjátékos,

  • Tréning után pontos, önálló munkavégzés,

  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő vállalása,

  • Megbízhatóság,

  • Alapvető számítógépes ismeretek.

Előny

  • Telefonos munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés a teljesítménytől függően, Fix bér plusz bonusz. (240 e Ft -tól 270 e Ft -ig)

  • Hosszú távú, stabil munkahely,

  • Jó hangulat, fiatalos, támogató csapat,

  • Klimatizált irodai környezet.

Cégünkről röviden

Hét éve stabilan működő cégünkbe keresünk megbízható kollégákat hosszú távra, akik azonnal munkába tudnak állni és szeretnek emberekkel beszélgetni telefonon keresztül.

bottom of page